Dokunmatik POS PC
PosTürk TX-1850M 18.5” Dokunmatik Bilgisayar I5 6200U 8GB DDR4 256GB NVMe SSD
| Marka | PosTürk | |
|---|---|---|
| Stok Kodu | 000060 | |
| Model | TX-1850M | |
| EAN Barkod | 8684278855597 | |
• Multi Touch Capacitive Dokunmatik Ekran; 10 Parmak
• Farklı SSD ve NVMe Sürücü Kapasitesi Seçenekleri
• Yüksek Kaliteli Kasa, Dayanıklı Alüminyum Gövde & Metal
• Seçilebilir Farklı CPU Sınıfları (BayTrail J4125 / J6412, Core – İ5 / İ7)
• Yeni Nesil Şık Tasarım ve Fansız Mimari
• Çoklu Bağlantı Seçenekleri USB 2.0 , USB 3.0 , Ethernet , RS232 , LPT
• İsteğe Bağlı MSR & RFID Okuyucu Desteği
• Vesa Montaj Yuvaları
• CE Uygunluk Sertifikası
• 2 Yıl Garanti
Detailed Technical Information
| Brands | PosTürk |
|---|---|
| Model Name | TX-1850M |
| Screen Size | 18.5'' |
| CPU | Intel® i5-6200U 3M Cache, up to 2.80 GHz |
| Memory | Yageo 8GB DDR4 Ram |
| Storage | 256 GB 3600 3250 M.2 PCIE NVMe SSD |
| Resolution | 1366(RGB)×768, WXGA Çözünürlük / Resolution |
| Customer Display | Müşteri Ekranı / Customer Display (Option) |
| Brightness | 250 cd/m² (Typ.) Parlaklık / Brightness |
| Surface Hardness | Yüzey Sertliği: ≥ 6H / Surface Hardness: ≥ 6H |
| Touch Controller Cards | İLİTEK Capacitive Touch Controller Card ILI IC 2510 |
| Touch Screen Type | 10 Nokta Multi-Touch / 10-Point Multi-Touch (Projected Capacitive) |
| Touch Glass Thickness | 1.1 mm (Fiziksel Temperli Cam ) / 1.1 mm (Physical Tempered Glass) |
| I/O Ports | 1*DC 1*HDMI 3*COM 2*USB 3.0 1 x Gigabit Ethernet (RJ-45) 4*USB 2.0 1*Mic 1*Lineout |
| Barcode Scanner | 1D-2D USB Modül Barkod Okuyucu / Barcode Scanner (Option) |
| Card Reader | Magnetic Card Reader 1/2/3 Track MSR RFID (Option) |
| Wireless | USB to WiFi Module WiFi / BT (Option) |
| Speaker | 2xSpeaker Cable (30CM) 4 Pın 4.9V 3W (Max 5W) |
| Power Input | Adapter 12V, 7A DC |
| Cooling System | Smart Fan-Controlled Active Cooling (Temperature-Based) |
| Housing Material | PC-ABS Plastik,Alüminyum Ayak / PC-ABS Plastic,Aluminum Stand |
| Protection Rating | Ön Panel IP65 / Front IP65 |
| Mounting Type | VESA-Compatible, 100 x 100(mm) |
| Color Options | Siyah / Black |
| Product Dimensions | Genişlik (W) 46 Cm Yükseklik (H) 38.5 Cm Derinlik (D) 2.3 Cm (18.5'') |
| Package Dimensions | Genişlik (W) 62 cm Yükseklik (H) 62 cm Derinlik (D) 22.5 cm |
| Net Weight | 4.8 Kg |
| Packing Weight | 6,7 Kg |
| Origin | Made in Türkiye |
| Warranty | 2 Yıl Garanti / 2 Years Warranty (Local Country) |
| Operating Temperature | Storage: -20~75°C Operation:-15~60°C |
| Certification | CE,ROSH |